Premiats al 'Trofeu President' - Club Natació Olot

Persones destacades

Premiats al 'Trofeu President'

El 'Trofeu President' es van instaurar l'any 1963 amb la voluntat de reconèixer els esportistes més destacats del club, ja sigui per la seva actuació durant la temporada o per la seva trajectòria.

 

Any Esportista Disciplina
1963 Raúl Ramos Trobo Natació i entrenador
1964 Joan Chorrero Carles Natació i Atletisme
1965 Rafel Plana Tarrés Natació
1966 Enriqueta Coderch Collel Natació
1967 Pere Balcells Prat Natació
1968 Bartolomé Vergés Oró Natació
1969 Jaume Casas Masjoan Natació
1970 Montserrat Balcells Prat Natació
1971 Teresa Mombardó Cambras Natació
Anton Obrador Legares Natació
1972 Montserrat Soy Juanola Natació
Carles Rebull Coromina Natació
1973 Dolors Fageda Rocarols Natació
Miquel Masó Dorca Natació
1974 Teresa Freixa Cos Natació
Jordi Soy Juanola Natació
1975 Carme Bartrina Costa Natació
Josep Balcells Prat Natació
1976 Gemma Soy Juanola Natació
Joan Masó Dorca Natació
1977 Àngels Oller Figueres Natació
Jesús Casanovas Muñoz Natació
1978 Lurdes Costa Plana Natació
Antonio Ruiz Ruiz Natació
1979 Dolors Sucarrats Triadú Natació
Manel Massegú Arnau Natació
1980 Lourdes Gironès Darné Natació
Pere Llumà Terrades Natació
1981 Roser Costa Plana Natació
Josep Mª Linares Muñoz Natació
1982 Gemma Carnero Esquena Natació
Tomàs Rodríguez Domínguez Natació
1983 Pere Llumà Terrades Natació
1984 Eva Ruiz Ruiz Natació
David del Olmo Buendía Natació
1985 Esteve Comamala Plana Natació
Montserrat Massegú Arnau Natació
1986 Esteve Comamala Buendía Natació
Montserrat Massegú Arnau Natació
Joan Pujals Bril·li Waterpolo
Xavier Prat Obrador Tennis
Frank Escolano Atletisme
Joan Codina  Atletisme
1987 Sandra Tubert Flores Natació
Esteve Comamala Buendía Natació
Fèlix Planesas Fàbrega Waterpolo
Xavier Prat Obrador Tennis
Montserrat Pibernat Atletisme
Valentí Pérez Caballero Atletisme
1988 Esteve Comamala Buendía Natació
Nuri Barberí Costa Natació
Adriana Sargatal Serrat Atletisme
Frank Pérez Caballero Atletisme
Xevi Domínguez Rodríguez Waterpolo
Margarita Plana Carnet Triatló
1989 Esteve Comamala Buendía Natació
Nuri Barberí Costa Natació
Montserrat Pibernat Atletisme
Valentí Pérez Caballero Atletisme
Xavier Prat Obrador Tennis
Dolors Garcés Pou Tennis
Jordi Gasulla Coral Waterpolo
Heribert Güell Pagès Triatló
1990 Esteve Comamala Buendía Natació
Nuri Barberí Costa Natació
Joaquim Badia Pairó Triatló
Tomàs Domínguez Rodríguez Triatló
Xevi Prat Obrador Tennis
Elisenda Garcia Güell Atletisme
Jordi Sanchís Domènech Waterpolo
1991 Esteve Comamala Plana Natació
Meritxell Pau Martínez Natació
Marc Duràn Asperó Waterpolo
1992 Meritxell Pau Martínez Natació
David Guerrero Hernández Natació
1993 Jordi Jou Ventulà Natació
Mònica Colomer Blázquez Natació
Tommy Robredo Garcés Tennis
Àlex Sanchís Domènech Waterpolo
Joan Domènech Colomer Triatló
Said el Aouadi Atletisme
Agnès Vilanova Bosch Atletisme
1994 Vanessa Aguilera Revidiego Natació
Jordi Jou Ventulà Natació
Pere Mallarach Macias Triatló
Tommy Robredo Garcés Tennis
Anna Planagumà Vilanova Atletisme
Marc Durán Asperó  Waterpolo
Mireia Riera Casanoves Natació Adaptada
1995 Jordi Jou Ventulà Natació
Vanessa Aguilera Revidiego Natació
1996 Eva Capdevila Busquets Natació
Jordi Pau Martínez Natació
Mireia Riera Casanoves Natació Adaptada
Miquel Sala Pujolar Waterpolo
Tommy Robredo Garcés Tennis
Agnès Vilanova Bosch Atletisme
Anna Garnatche Coma Triatló
1997 Jennifer Pareja Lizalde Natació
Jordi Pau Martínez Natació
Miquel Sala Pujolar Waterpolo
Teresa Freixa Cos Triatló
Jordi Martí Sayols Atletisme
Mª Tura Murlà Darné Natació Adaptada
Tommy Robredo Garcés Tennis
1998 Àngel Gutiérrez Serrat Natació
Mª Tura Murlà Darné Natació Adaptada
1999 Àlex Sanchís Domènech Waterpolo
Teresa Freixa Cos Triatló
2000 Jennifer Pareja Lizalde Waterpolo
Xavier Masoliver Vidal Atletisme
2001 Fadma Asnoussi Feixas Natació
David Díaz Ventura Tennis
2002 Alba Agustí Bosch Natació
Joan Domènech Colomer Triatló
2003 Enric Sala Pujolar Waterpolo
Zaida Jaime Pavón Natació
2004 Pere Hidalgo Santos Triatló
Marina Sánchez Ruiz Natació
2005 - 06 Julia Santos Atletisme
Miquel Sala Waterpolo
2006 - 07 Tània Ribas Natació
Francisco Pontano Triatló
2007 - 08 Manel Rodríguez Triatló
2008 - 09 Enric Gussinyé Triatló
2009 - 10 Àlex Sanchis Waterpolo
2010 - 11 Jesús Plana Waterpolo
Ferran Plana Waterpolo
Lídia Huete Natació
2011 - 12 Pep Roura Atletisme
2012 - 13 Lídia Huete Natació
Laia Coma Natació
Aleix Domènech Triatló
2013 - 14 Lídia Huete Natació
David Granados Natació
2014 - 15 Lídia Huete Natació
Quim Gallart Atletisme
2015 - 16 Lídia Huete Natació
Aleix Domènech Triatló
2016 - 17 Clara Aulinas Natació, Atletisme i Triatló
Biel Segura Waterpolo
Òscar Saura Natació

 

 

.