Contactes administratius i esportius - Club Natació Olot

Contacta'ns

Contactes administratius i esportius

Direcció i administració

Càrrec

Nom i cognom

Correu electrònic

Presidenta

Gemma Soy

presidencia@cnolot.cat

Gerència i coordinador d'esdeveniments

David Serra

administracio@cnolot.cat

Comunicació

Eloi Sabater

eloi@cnolot.cat

Secretaria

Àngela Aparicio

secretaria@cnolot.cat

Secretaria

Lídia Feu

secretaria3@cnolot.cat

 

Seccions esportives

Càrrec

Nom i cognom

Correu electrònic

Director tècnic esportiu

Diego Méndez

dtesportiu@cnolot.cat

 

Natació

Càrrec

Nom i cognom

Correu electrònic

Primer tècnic

Diego Méndez

dtnatacio@cnolot.cat

Segon tècnic i responsable de captació

Bet Carnero

natacio2@cnolot.cat

Tècnic aleví i ajudant primer equip

Jesús Plana

natacio3@cnolot.cat

Responsable pre-benjamí i escola aquàtica

Olga Carnero

natacio4@cnolot.cat

Responsable cursets d'estiu i coordinació cursets d'hivern

Olga Carnero

ensenyament@cnolot.cat

Responsable ensenyament

Olga Carnero

ensenyament@cnolot.cat

 

Waterpolo

Càrrec

Nom i cognom

Correu electrònic

Primer tècnic

Jan Ibern

waterpolo@cnolot.cat

 

Tennis

Càrrec

Nom i cognom

Correu electrònic

Primer tècnic

Xavier Garcia

tennis@cnolot.cat

 

Atletisme

Càrrec

Nom i cognom

Correu electrònic

Primer tècnic

Jordi Roura

atletisme@cnolot.cat

 

Gimnàs

Càrrec

Nom i cognom

Correu electrònic

Coordinadora
activitats 
dirigides i fitness

Glòria Fuentes

fitness@cnolot.cat

 

Manteniment

Càrrec

Nom i cognom

Correu electrònic

Responsable de manteniment

Francesc Gallardo

manteniment@cnolot.cat

 

 

Actualitzat el febrer de 2021